EMAS MAKİNE'YE HOŞGELDİNİZ

Her zaman yeniye ve en iyiye doğru yol almak gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Emas Makine kurulduğu günden günümüze kadar geçen sürede her günü tecrübe olarak biriktirmiş gelişen Dünya’ya en kısa zaman içinde ayak uydurarak sürekli kendini güncelleyerek günümüze gelmiş sektöründe öncü bir kuruluştur.

Toplumumuz için önemi asla bitmeyecek olan aile kavramını çalıanları ve müşterileri ilişkilerin temel ilkesi edinen kuruluşumuz, profesyonelliğin yanı sıra samimi ilişkileri ile de öne çıkmaktadır. Metal ve plastik kalıpları her türden makine parçalarını CNC fason makine parçası imalatını yüksek hassasiyet, disiplin ve kaliteyle üretmektedir.

Her biri konusunda uzman 20 yılı aşkın süredir imalat sektöründe faaliyet gösteren kurucusu, çalışanları ve danışmanları ile birçok ulusal ve uluslararası üreticiye makine yedek parça ve ihtiyaçları konusunda zamanında doğru ve tam çözümler üreten özellikli yapısı ile çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

image
MODERN ALTYAPI

En son teknolojik gelişmeleri arge çalışmalarıyla bünyemize katıyor ve güncel kalıyoruz.

Kaliteden ve işçilikten ödün vermeden, müşterilerimizin bütçeleri ve zaman çerçevesi dahilinde en iyi çalışmaları yapıyoruz. Emas Makine bir çok alandaki endüstriyel sektöre yedek parça, makine parçası imalatı ve kalıplar üreterek saniyimize destek vermektedir.

Kalıp
Üretimi

Emas Makine,  Endüstriyel  imalat sektöründe kullanılan bir çok kalıbı hassasiyetle üretmektedir. 

Yedek Parça
Üretimi

Emas Makine endüstriyel sektörde kullanılan hassas makinelerin bir çok pahalı parçasını detaylı, hassas ve birebir kalitede üretebilmektedir.

CNS Torna
Talaşlı İmalat

Emas Makine sektörün talepleri doğrultusunda Fason CNS talaşlı imalat yaparak endüstriyel sektöre destek vermektedir.